Берег озера зник за самобудами, а місцева влада того "не помітила"

Автор 

Прокуратурою області вживаються заходи щодо забезпечення додержання законодавства при використанні водойми "Задорожне" у Миколаївському районі. Зокрема, доступу громадян до місць відпочинку та дотримання режиму використання прибережної захисної смуги вказаного водного об’єкту.

Так, Миколаївською міжрайонною прокуратурою з’ясовано, що, незважаючи на численні факти самочинного будівництва споруд в межах прибережної захисної смуги водойми "Задорожне", Миколаївською райдержадміністрацією не вживаються дієві заходи щодо усунення очевидних порушень вимог ст. 60 Земельного кодексу України та ст. 89 Водного кодексу України, що свідчить про фактичне самоусунення вказаного органу виконавчої влади від виконання покладених обов'язків.

Вказані обставини підтверджено також актом перевірки органів державного контролю - Державної екологічної інспекції у Львівській області, Державної інспекції сільського господарства в Львівській області та Інспекції ДАБК у Львівській області.

З огляду на викладене, з метою захисту інтересів держави, Миколаївською міжрайонною прокуратурою до Львівського окружного адміністративного суду подано позов про зобов’язання Миколаївської РДА до вчинення дій, спрямованих на забезпечення додержання режиму використання прибережної захисної смуги водойми «Задорожне». На цей час триває судовий розгляд справи по суті.

Крім цього, слідчим відділенням Миколаївського РВ ГУ МВС України у Львівській області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.197-1, ч.3 ст. 197-1 КК України – самовільне зайняття земельних ділянок та самовільне будівництво будівель або споруд на самовільно зайнятих земельних ділянках.

З метою забезпечення повноти та об’єктивності досудового розслідування, на даний час в межах провадження проводяться необхідні слідчі дії, зокрема призначено будівельно – технічну експертизу.

Про результати вказаної роботи громадськість буде повідомлено додатково. Інформує прес-служба прокуратури Львівської області.

Фото blog.karpaty.info

http://lvivexpres.com/news/2015/08/08/68511-bereg-ozera-znyk-samobudamy-misceva-vlada-togo-ne-pomityla

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Новости регионов

Вход