Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344

Отруєння Навального – Росія надіслала ЄС перелік невідповідностей у справі опозиціонера

Автор 

Постійне представництво Росії у ЄС надіслало до Європарламенту перелік із дев’яти «невідповідностей» в отруєнні російського опозиціонера Олексія Навального.

Об этом сообщает Russiangate

Про це йдеться на офіційному сайті представництва.

«В останні тижні ми стали свідками стрімко зростаючої інформаційної кампанії в ЄС — як в офіційних колах, так і в ЗМІ — з приводу інциденту, що стався з російським політичним активістом і блогером Олексієм Навальним 20 серпня 2020 року. Не претендуючи на роль експертів у токсикології, ми все ж вважаємо за необхідне звернути вашу увагу на численні невідповідності у цій справі», — зазначають там.

Зокрема, у представництві запитують Європарламент про обґрунтування використання «Новачка» у місті, де проживає пів мільйона людей, а також вказують на те, що Навального для порятунку життя відправили до Німеччини. Також там вкотре закликають уряд Німеччини надати російській стороні результати токсикологічного аналізу, який зробила лабораторія німецької армії.

У цьому переліку також Росія вважає «дивним» те, що соратники Навального після отруєння теж всі начебто виїхали до Німеччини, а також чому німецька клініка «Шаріте» була взята під цілодобову посилену охорону. Нагадали там і про те, що «Новачок» також нібито виготовлявся країнами НАТО.

Водночас одне із запитань звучало так: «Яким був мотив для російської влади труїти Олексія Навального, враховуючи, що його реальний рівень популярності навряд чи досягає 2%, згідно з недавнім опитуванням, проведеним в липні 2020 року незалежною недержавною громадською соціологічною дослідницькою організацією «Левада-Центр»?»

  • Олексій Навальний потрапив до лікарні Омська з сильним отруєнням 20 серпня. Він летів з Томська до Москви й на борту йому стало зле. Літак екстрено посадили і політика відправили до реанімації, де він впав у кому. Підозрюють, що йому підсипали отруту в чай — це єдине, що він пив того ранку. 21 серпня в лікарні назвали основний діагноз — порушення обміну речовин і падіння рівня цукру у крові. Після тривалих переговорів Навального відправили літаком до Німеччини.
  • 2 вересня уряд Німеччини оголосив, що російського політика Навального отруїли речовиною з групи «Новачок». Після цього Ангела Меркель і багато інших світових лідерів зажадали від Росії пояснень. Зі свого боку РФ вимагає доказів отруєння Навального.
  • 7 вересня у «Шаріте» повідомили, що Навального вивели зі штучної коми, в якій він перебував протягом двох тижнів після отруєння.
  • Через тиждень, 14 вересня, Навальний повністю прийшов до тями. Його відключили від апарату ШВЛ, а також він може самостійно дихати та вставати з ліжка. У цей же день у Німеччині повідомили, що три незалежні лабораторії в інших країнах також підтвердили отруєння Навального «Новачком».


Джерело статті: “https://babel.ua/news/51213-navishcho-trujiti-politika-iz-reytingom-2-rosiya-nadislala-do-yevroparlamentu-perelik-nevidpovidnostey-u-spravi-navalnogo”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Новости регионов

Вход