Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344

На будівництво доріг в Україні 2021 року передбачено 150 млрд грн – Шмигаль

Автор 
Суму, яку передбачено на будівництво доріг, Шмигаль назвав безпрецедентною

У проєкті державного бюджету України на 2021 рік передбачать 150 млрд грн витрат на дороги. Про це 16 вересня на засіданні Кабінету Міністрів повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, передає кореспондент видання "ГОРДОН".

Об этом сообщает Компромат ГРУ

"150 млрд грн передбачається і виділено на будівництво доріг в наступному році. Це насправді безпрецедентна сума. Програма президента "Велике будівництво" – це програма, яка створює десятки тисяч робочих місць і сприяє відновленню української економіки", – сказав він.

"Велике будівництво" – спільний проєкт президента й уряду України, мета якого – побудувати необхідні об’єкти інфраструктури по всій Україні. Проєкт втілюватимуть за бюджетні кошти, кошти Державного фонду регіонального розвитку, а також за кошти з місцевих бюджетів.

Радник голови "Укравтодору" Юрій Голік у лютому заявив, що загальний обсяг виділених на дорожні роботи коштів 2020 року становитиме 113 млрд₴

У липні Кабінет Міністрів додатково виділив "Укравтодору" 35 млрд грн із фонду з боротьби з COVID-19.

Кабмін затвердив проєкт держбюджету на 2021 рік на засіданні 14 вересня. Верховна Рада планує розглянути проєкт держбюджету в першому читанні 18 вересня.

Законопроєкт про державний бюджет України розглядають депутати за процедурою трьох читань. Крайній термін затвердження документа – 1 грудня.

Доходи у бюджет на 2021 рік очікують на рівні 1,071 трлн грн, а витрати – у межах 1,35 трлн₴ Основний приріст доходів бюджету очікують завдяки ефективному адмініструванню податку на додану вартість (ПДВ). Курс, на основі якого вирахувано основні показники бюджету, закладено на рівні 29,1 грн/$.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/na-budivnitstvo-dorig-v-ukrajini-v-2021-rotsi-bude-peredbacheno-150-mlrd-grn-shmigal-1518688.html”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Новости регионов

Вход