Ошибка
  • JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344
З 14 січня почнуть штрафувати підприємців, які не слідкують за наявністю масок у клієнтів 

З 14 січня почнуть штрафувати підприємців, які не слідкують за наявністю масок у клієнтів 

Автор 

14 січня в Україні набув чинності законопроєкт про штрафи для власників бізнесу, які не слідкують за наявністю масок у своїх клієнтів, передає

Maska
Фото: УП

Сума штрафу – від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 3400 грн до 5100 грн).

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Власнику бізнесу доведеться заплатити штраф, якщо він допустив клієнтів або працівників без масок або респіраторів у громадську будівлю або споруду чи громадський транспорт.

Передбачається, що такі норми дадуть власникам бізнесу мотивацію не пускати в приміщення клієнтів, які порушують масковий режим. Складати постанови про накладення штрафів повинні уповноважені посадові особи територіальних органів влади.

Крім того, в Україні вже працюють штрафи і для самих порушників маскового режиму. Їх передбачає закон, який вступив в силу ще з 21 листопада.

У цьому випадку штраф становить від 170 до 255₴ Його повинні платити самі громадяни, які перебувають в громадському місці без засобів захисту.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, 14 січня експерти ВООЗ прибули до Китаю у місто Ухань, щоб дослідити походження COVID-19.

Читати також:
У ВООЗ заявили, що 2021 рік може бути набагато складнішим через нові штами COVID-19
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/z-14-sichnya-pochnut-shtrafuvaty-pidpryyemcziv-yaki-ne-slidkuyut-za-nayavnistyu-masok-u-kliyentiv/”

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Новости регионов

Вход